| ThinkDifferent a întrebat:

Salut as dori sa imi fac un Pc normal, macar sa ruleze Minecraft bine. Buget maxim 1900-2300 lei.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pc normal inseamna ca jocurile sunt limitate la jocuri simple gen minecraft, si nu la cele cu grafica intensiva gen gta 5 cand o sa fie, ac unity, watch dogs, crysis etc?

| bogdan324 a răspuns:

Un buget destul de ok, uite un pc care ruleaza minecraft foarte bine chiar si cu moduri de shadere cu un fps destul de mare
http://www.mediadot.ro/wishlist/53148/
De asemenea poti rula si alte jocuri noi la niste setari decente, procesorul se descurca aproape la fel de bine ca un i3

Răspuns utilizator avertizat