| Benyamin173 a întrebat:

As dori sa imi măresc raza de acoperire a modemului primit de la upc, este ok să cumpăr un router? Ma gândeam la acesta https://www.emag.ro/......D30ML2BBM/ Ce trebuie să mai stiu daca cumpăr un router?( parola, conturi, se schimba viteza?) Mulțumesc anticipat si un an nou fericit!

3 răspunsuri:
| BobocelMihai a răspuns:

Viteza la internet nu o creste asta o face doar providerul. Routerul creste aria de acoperire a internetului. Adica o face mai mare

| Benyamin173 explică (pentru BobocelMihai):

Ce router imi recomanzi?

| BobocelMihai a răspuns (pentru Benyamin173):

Router wireless ASUS Gigabit RT-AC1200G+ Dual-Band