| Ciolpac_Georgexis_1967 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa vad "picture in picture" pe laptop. Adica sa vad un film fullscreen si intr-un ecran mai mic sa ruleze alt program (fereastra)? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai daca programul permite doua instante (sesiuni). Astfel WinAmp-ul permite doua instante: Options > Preferencess > General Preferencess > Allow Multiple Instances.
Si Windows Mwdia Player: http://blog.videotutorial.ro/......iti-video/

| Ciolpac_Georgexis_1967 explică:

Scuze, poate nu m-am exprimat corect. Vreau sa ma uit la un film online si sa am o instanta mai mica deschisa pe ecran.