| TimmyRO a întrebat:

As vrea sa va intreb:
1)Daca am 16 ani pot aplica la fullscreen?(la youtube)
2)Daca aplic la fullscreen trebuie sa dau eu ceva bani sau pur si simplu uploadez video-uri pe YouTube si fac bani?
As dori sa-mi raspunda doar cei care au mai avut/inca au contact cu fullscreen si stiu sigur despre ce vorbesc nu doar din auzite!
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

DAFAC?
Stii ce-i ala fullscreen? Eu creg ca nu. Si un copil de clasa a 2-a ar intelege. Ia auta tu ce e ala fullscreen.

| TimmyRO explică (pentru sltlp):

Tu crezi ca daca stiam totul despre Fullscreen mai puneam intrebarea aici?
Din cate am inteles e un fel de sponsor sau ceva de genu'!

| SkaterBaa a răspuns:

Poti aplica direct la youtube, fara intermediari. Fullscreen aplica la youtube si te baga pe tine la canale secundare, astfel ei mai iau ceva bani din ce ar trebui sa primesti tu.

| TimmyRO explică (pentru SkaterBaa):

Pai si am ceva cerinte?
adica trebuie sa am un anumit numar de abonati sau de vizualizari?
trebuie sa dau si eu ceva bani sau doar primesc bani?

| SkaterBaa a răspuns (pentru TimmyRO):

Nu trebuie nimic, nu dai niciun ban, doar primesti bani
intra pe youtube.com/partners si devi partener cu youtube, nu cu alti lingai

| TimmyRO explică:

Mentionez ca nu mai stiu sigur daca am pus varsta reala la contul actual de Youtube, de fapt sunt sigur ca nu am pus varsta reala.
Asta ar putea sa fie un obstacol intre mine si aplicarea la fullscreen?