| Alexs_Alexs_1999 a întrebat:

As dori si eu o pereche de casti pentru un coleg - o recomandare daca se poate bugetul lui este relativ mic dar cred ca gasiti voi ceva...
- Buget 100 lei.
- Bass obligatoriu.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Huge lol@anamia. Muiere, mars la cratita!
http://www.emag.ro/......DZLYJBBBM/
Acum mai e problema in ce sursa audio va infinge castile astea. HD 201 suna intre mizerabil si foarte bine in functie de ce le da sunet. Eu le-am incercat si cu placa de sunet (Xonar DS), cu walkmanul (Sony WM-FX290) si cu playerul (SanDisk Sansa e250 v2 cu RockBox) si in toate cazurile s-a auzit excelent.

1 răspuns: