| georgecl a întrebat:

As dori si eu sa stiu cam cat ar trebui sa ma tina bateriile alcaline la un aparat foto compact. Mi-am luat un Samsung ES17 cam acum 5 zile si deja mi-a "mancat" 4 alcaline Duracell la 200 de poze. E normal asa ceva, sau e vreo problema cu aparatul?

Am citit pe net ca cele Ni-MH sunt mult mai bune... as vrea sa stiu cam cat ma tin acestea. Vreau sa fac comanda si de incarcator pentru ele.

Răspuns Câştigător
| morethaninmyheadd a răspuns:

Eu am aumulatori. e mult mai convenabil asa.
2 acumulatori costa 40 lei sau cam asa ceva...asa ca sti care e sfatul meutongue

1 răspuns:
| georgecl explică:

Da... mi-am facut deja comanda de acumulatori de 2700 mha si de incarcator. M-a costat 50 leu cu totu'.