| Iulian_Costyn_1997 a întrebat:

As dori și eu un program bun pentru editat poze. Unul simplu și bun, dar nu online.
Mulțumesc anticipat! Promit fundă!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Photoscape

| ziftode a răspuns:

Daca vrei gratiz (photoshop-ul NU e gratiz), atunci cauta "Gimp", e aproape la fel de bun ca Photoshop-ul!
iar ca simplu, ambele sunt simplu de folosit cat timp vrei sa faci lucruri simple

| Iulian_Costyn_1997 explică (pentru ziftode):

Eu vreau un program pe care sa il folosesc pentru o pagina. Vreau sa fac edituri pentru o pagina

| ziftode a răspuns (pentru Iulian_Costyn_1997):

Ok, ce operatii faci foarte exact?

ca "edituri pentru o pagina" suna mai mult a office sau editor de html decat editare de imagine

iar Photoshot sau Gimp acopera cam ORICE LUCRU SE POATE FACE CU O POZA, deci sunt sigur ca si nevoile tale!

| Crsiti92134 a răspuns:

Photoshop

| Goete a răspuns (pentru Crsiti92134):

Photoshop... simplu?
E un program profesional cu un milion de posibilitati si sa nu vorbim de pret, daca il iei legal.

| Crsiti92134 a răspuns (pentru Goete):

Exista tutoriale pe Youtube

| Goete a răspuns (pentru Crsiti92134):

Eu nu am spus ca nu exista si pentru ca sa domini photoshop poti face un curs intensiv de 3 luni, ceea ce am spus e ca omul a cerut un program SIMPLU si nu unul de mai bine de 1000 de euro, sau furat de pe net

| Crsiti92134 a răspuns (pentru Goete):

Intr-o saptamana am invatat si este destul de usor sa-l descarci de pe net

| Goete a răspuns (pentru Crsiti92134):

Iti repet ca el cere un program simplu, photoshop este cel mai complicat si tu intr-o saptamana ai invatat lucrurile bazice din photoshop.
In afara de asta, usor sau nu, este ilegal sa-l descarci gratuit de pe net.

| gothicbat a răspuns:

Photoshop

| Iulian_Costyn_1997 explică:

Eu ma ocup cu edit-ul pe o pagina, in scopul asta am de gand sa folosesc un program

| Ciprian1701 a răspuns:

Photoshop cs 6 este cea mai buna alegere. Depinde si la ce te referi pentru editat... daca doresti efecte de imagine doar etc poti opta pentru programul preinstalat de windows 10 "Photos" si dai la "edit" ai o gama larga de efecte si foarte simplu de folosit.
Daca vrei ceva mai complex in editare, gen stergere riduri sau alte chestii de genu mergi pe photoshop cs6/cc