| DoodyAlexx a întrebat:

Salut, as fi curios daca asta ( http://www.it-shirt.ro/......apter.html ) ar fi bun pentru inlocuirea unei placi de retea la laptop?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E buna dar nu are wireless. Cauta o placa de retea externa wireless sau adaptor wi-fi daca nu vrei sa stai cu cablul bagat in laptop tot timpul. Daca nu ai wireless in casa e ok si asta aleasa de tine.
Bafta!

| DoodyAlexx explică (pentru neluL):

Nu e stricata placa de retea, doar mufa placii, nu mai tine cablul inauntru iar wireless-ul merge perfect, nu are treaba

| neluL a răspuns (pentru DoodyAlexx):

Daca iti merge wireless-ul la ce iti mai trebuie placa de retea?

| DoodyAlexx explică (pentru neluL):

Pai eu stau in camin si nu prea este wireless aici...

| neluL a răspuns (pentru DoodyAlexx):

E buna placa de retea.