| brabbit24 a întrebat:

Salut, as vrea la intrebarea aceasta sa imi raspunda cei care au sau au avut un nokia e51, sau cei care se pricep la telefoane. Cum fac sa instalez programe nesemnate? Trebuie hack-uit si nu ma pricep, sa imi zica cineva care stie ce sa fac.

P. S. nu imi pune-ti link-uri dupa google va rog explicati-mi care stiti

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Mai intai trebuie hacuit softul de la telefon.Este putin mai greu. Trebuie sa ai card la el si apoi ai de instalat cateva prostioare, uite descarca arhiva asta: http://www.fileshare.ro/14132419381.1, dezarhiveaza apoi in folder ai un fisier text, citestel si abia cand l-ai inteles 100% apucate de instalat.Mai trebuie sa ai instalat in comp si pcsuite! Succes!

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Parearea mea : tragi programul, dai la pc suite!, copiezi programul in memoria telefonului intr-un folder facut de tine!
dupa aia te duci in memroia telefonuluii, la file manager, cauti folderul, dechizi programul si il instalezi,! daca nu merge atunci nu stiu!