| traaaaance a întrebat:

Salut, as vrea sa cer niste site-uri din acelea in care iti poti face lista cu starea animeurile vizionate/in curs de vizionare etc, am cautat mai multe cuvinte cheie, ca keep the evidence of anime si altele dar nu am gasit, am vazut odata un asftel de site si as dori sa-mi fac un cont. Multumesc tongue

Răspuns Câştigător
| DragoStefaN a răspuns:

Http://www.anime-planet.com/ dar din pacate este in engleza.

5 răspunsuri:
| AlexanderTheG a răspuns:

Iti recomand MyAnimeList chiar daca este in engleza este cel mai bun in acest domeniu, de asemenea pe forumul fan anime www.narutofcr.com avem la profil un camp unde iti poti lasa prpfilul tau de anime asa il poti confrunta cu cel a altor membri si tu sa vezi profilele anime a altora.

Numai Bine.

| Mashiro a răspuns:

Anime.kage.ro

| NarutoFan134 a răspuns:

Poti incerca pe Anime List.ro, Anime4fun.ro si pe Anime Trakr (aplicatie pentru IOS); toate sunt conectate intre ele.