| heroink a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o boxa portabila, dar nu prea stiu ce as vrea sa imi cumpar. As vrea o boxa care sa se auda tare, calitatea sunetului sa fie buna, sa fie rezistenta. M-ati putea ajuta cu cateva recomandari? Pe mine m a atras boxa de la Logitech miniboombox. Aceasta boxa o are un coleg si sunt incantat de ea, dar as vrea sa stiu si alte parere in legatura pret-calitate etc. Multumesc oricum!

2 răspunsuri:
| onix33 a răspuns:

Ce buget ai la dispozitie? Uite aici cateva idei http://www.gadgetworld.ro/boxe-portabile-bluetooth/

| Georgian22 a răspuns:

Du-te la Carrefour si are acolo cate vrei si detalii despre acestea sau intrbi un angajat care e mai buna(ce cerinte vrei tu) [daca ti-e sila sa citesti acolo]