| S1ergiu a întrebat:

Salut
As' vrea sa imi cumpar un desktop si as' dori niste pareri( stiu ca ies mai bine pe bucati dar nu am timp sa il fac)
http://www.altex.ro/......antom-pain

Il vrea pentru gaming in special cs:go... ce fps as'putea avea?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce vrajeala pe tine..."dar nu am timp sa il fac"...bai sa fie! Dispare CS-ul si nu-l mai gasesti?

| Jipa95 a răspuns:

Vrei sa spui ca nu te pricepi in a asambla cateva amarate de componente, ti-e frica sa nu conectezi ceva gresit sau mai stiu eu ce. Caci in maxim 30 minute asamblezi un computer de la 0, asa ca nu ne mai spune noua ca nu ai timp.

| bundachecosmin a răspuns:

Really?"Nu am timp", ba-i frate greu e sa-ti rapesti 20-30 de min din timpul tau... Apropo computerele deja asamblate sunt varza!

| S1ergiu explică:

Nu am timp sa umblu dupa piese ca in 2 zile plec inapoi in strainatate(+ sistem'ul care l-am pus mai sus este Linux... pot sa pun si windows pe el?