| Snow7 a întrebat:

Salut happy
As vrea sa imi cumpar un home cinema, si nu sunt inca hotarat care dintre aceste doua modele sa imi cumpar, inca nu m-am hotarat si care considerati ca este mai bun. Un sfat, o parere?
Multumeschappy

Sistem Home Cinema 5.1 SAMSUNG HT-E330
Sistem Home Cinema SONY DAV-TZ140

Răspuns Câştigător
| tragemadedeget a răspuns:

Te-as sfatui sa nu iti iei, si eu acum cativa ani eram innebunit dupa home-cinema-uri si pana la urma mi-am luat unul. Tot pe acolo aveam si eu bugetul ca tine, si acum imi pare rau ca l-am luat. Nu cred ca nici macar nu l-am mai aprins de 1 an... Tu faci cum vrei... daca ar fi sa alegi intre cele 2 : Sony - intr-adevar fac produse de calitate dar au pretul cam umflat totusi (pana la urma trebuie sa isi scoata si ei banii de pe atata publicitate) dar nici Samsung-ul nu e rau. Eu as prefera Sony, pentru simplul fapt ca sunt fan Sonywinking. Bafta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand japonezii de la Sony construiau primele aparate de radio cu tranzistori, coreenii de la Samsung fabricau zahar si se pregateau sa vanda asigurari.

| TE_LI_1993 a răspuns:

Sistem Home Cinema SONY DAV-TZ140