| Theo512 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un sistem audio.Ce imi recamondati in maxim 300euro(1350lei).Ma gandeam la: http://www.emag.ro/......E7QZTBBBM/
FUNDA!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Un sistem audiu difera mai mult sau mai putin fata de un home cinema.
2. Stii ca daca vrei doar muzica mai normala, nu gen "bum bum" e mai recomandat un sistem 2.0...

| Utilizator1234 a răspuns:

La ce il folosesti? Ce suprafata are incaperea in care il amplasezi? Ce sursa de sunet ai? Ce preferinte ai la un sistem audio? Nu putem sa facem recomandari pe ghicite.

| mariusmorariu a răspuns:

Acel home cinema e mai mult pentru filme. Pentru muzica e bun doar la volum scazut alfel vei vedea diferente uriase la bass. Nu o sa iti " zgaltaie " matele cum vrei tu. Incearca altceva gen http://bit.ly/NAvfQb

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Theo512):

Daca te deranjeaza ideea de SH, e bun pentru filme. In rest e apa de ploaie. Unul din cele mai supraevaluate sisteme. Eu ti-am pus niste intrebari, daca tu consideri ca stii mai bine si nu are rost sa-mi raspunzi, cumpara ce vrei, ca doar nu eu voi fi nevoit sa ma chinui ascultand muzica pe 5.1.