| RazVanBoss a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce telefon sa imi iau. Ce telefon imi recomandati?
Eu unu as vrea sa imi iau Samsung Galaxy S2. Este bun, se merita?. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Îl am, e bun, merită!
Dar dacă tot ai bani deoparte, încearcă să-ţi iei un Samsung Galaxy S3/Note, pentru că, mă gândesc că noi, posesorii de S2 o să avem un sfârşit ca S1 sad.

Succes!

10 răspunsuri:
| alezuwtf a răspuns:

Iti recomand S 2 este foarte bun telu.winking Am avut si eu.

| TheDarkDevil a răspuns:

Se merita Samsung Galaxy S2, dar depinde de care iti permiti eu ti-as recomanda Sonny Erixon Xperia cu camera de 12mb, desigur depinde si dupa alegerea ta si placerile tale

| bossyo61 a răspuns:

Salut, eu as zice ca se merita pentru ca a avut si un prieten de al meu tot Samsung galaxy s2 si stiu ca daca ii cadea nu patea nimic si stiu ca la tinut 5 sau 6 ani si dupa l-a vandut

| BountyLoverXD a răspuns:

Deacord cu Ryke big grin

| pnker a răspuns:

Eu zic ca decat sa iti iei un high-end mai bine iti iei un smartphone de pe la jumatea gamei. Decat sa iti iei S2 sau S3 si sa nu folosesti nici jumatate din ce iti ofera, mai bine iti iei ceva la jumatate de pret, de exemplu un Samsung Galaxy Ace Plus sau Sony Ericsson Xperia Arc S. Din moment ce nu ai mentionat cateva specificatii care te intereseaza la S2 nu cred ca il iei pentru ce are, ci pentru cum suna "Galaxy S2".

| mongolo a răspuns:

E bun acest telefon dar mai bine mai pui vreo 200 lei si iti iei Samsung Galaxy S3

| ahlrh a răspuns (pentru bossyo61):

Samsung Galaxy S2 a fost lansat în 2011...
Cum "prietenul tău" l-a ţinut 5-6 ani???

Nu-mi spune că şi tu călătoreşti în viitor! happy

| andrei733 a răspuns (pentru ahlrh):

Da,cam ciudat.Si eu am Samsung galaxy s4 laughing)))

| ahlrh a răspuns (pentru andrei733):

Păi, vreau şi eu! big grin

| florin1998 a răspuns (pentru bossyo61):

Cum sa il tina 5 sau 6 ani daca el a aparut de vreo 2 ani poate chiar mai putin