| Bianca_Simona_1995 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati... chiar nu stiu. Aș vrea sa-mi cumpar un alt telefon. Am doua variante: Samsung galaxy j6+ sau a6. Am cautat informatiile necesare despre ele, dar tot nu ma pot decide. Ce îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

Bună!
Am făcut comparație la specificațiile dintre Samsung Galaxy J6+ și Samsung Galaxy A6 câștigător a ieșit Samsung Galaxy A6.

Uite link-ul către Samsung Galaxy A6 către Emag:
https://www.emag.ro/......D80HCFBBM/

Sunt foarte bun în alegerea telefoanelor, a laptopurilor, calculatoarelor și a multe chestii ce conține tehnologie.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cele mai proaste telefoane sunt Samsung, i ati Huawei, Motorola, Asus, astea da telefoane mărci renumite, sau Htc si asta este o marcă bună.

| mudokins78 a răspuns:

S6(nu edge) e alegerea buna, J6-se sparge displayul repede, A6 e de nisa!

| AlexandruSEV a răspuns:

J6+ sta prost la capitolul update, o sa ai lag cu timpul, mai ales ca are 2 gb ram, si pe langa asta cele mai slabe de la Samsung sunt j-urile, eu as merge pe a6.

| Banned993218 a răspuns:

J6 este destul de bun si eu cred ca merita. Am un j7 care merge foarte bine si sunt foarte multumit de durata bateriei.