| marilena04 a întrebat:

:* as vrea sa imi iau un telefon cu touch screen. ce imi puteti recomanda ( preferabil sa nu depaseasca 500 de ron >:" ) mc :*

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Salut! Eu am un LG kp501 cookie si imi place mult. E un telefon foarte frumos mai ales pentru fete si nu a costat foarte mult, in orice caz nu a costat mai mult de 500 de lei. Daca esti pe Vodafone ar fi avantajos sa iti iei Samsung galaxy 550 sau Samsung corby. Un telefon foarte frumos este Samsung galaxy s doar ca costa destul de mult. Desigur ca iphone-ul ar fi superb, dar costa destul de mult. Ar mai fi Nokia x5, Nokia x2 si multe altele. De la Samsung sunt o gramada de telefoane superbe care cost putin daca ai abonament pe Vodafone. Un telefon pe care eu mi-l doresc este Nokia n97 pentru ca imi place f. mult, dar dupa cum cred ca ai vazut si tu costa enorm de mult.
Bafta si sper sa-ti gasesti un telefon potrivit!

7 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

SAmsung Star 5230, cel mai bun raport pret calitate.NICI intr-un caz LG, uitate pe aici sa vezi cati se plang de LG.Succes!

| only me a răspuns:

Un LG... preferabil kp502 sau cookie.

| ydaa a răspuns:

Cookielg kp501 e genial:X:X:X

| Name2 a răspuns:

LG Cookie.Am u si este foarte bun.Nu mi s-a sticat niciodata

| Riyukii a răspuns:

Pfuu.nu gasesti mai putin d 500 ron.dkt la abonamentrolling on the floor)).

| cengaver a răspuns:

Galaxy mini s5570, Nokia c2-02, Samsung corby II, etc etc.
Daca vrei un tel bun cu touch ar fi bine sa dai cel putin 1000, cu cat e mai scump cu atat e mai bun.

| BeBe15 a răspuns:

Lg cookie 501 e superr:X, Samsung Gt-S5230 Star, Nokia 5230 XpressMusic, Samsung SGH-C3300 Champ, LG KU990 Viewty Sper sa te ajutehappy