| XxDragonuLxX a întrebat:

Sall
Vreau sa imi iau un telefon cu touch screen imi puteti recomanda si mie un telefon bun da sa nu fie scum sa nu depaseasca 7-9 mil
Va multumesc mult sper sa am ajutati si sarbatori fericite

3 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Stiu ca nu o sa-ti fiu foarte mult de ajutor dar sa incerc laughing
deci ai putea incerca un Samsung touchscreen nu'mi cere modelul ca nu-l stiu dar l'am vazut la un prieten si pe langa ca se auzea misto era si destul de precis daca nu ma insel e la 6 milioane la liber
sau poti sa iti iei cu un abonament un iphone cu 4 milioane-5 de la Orange

sper ca ti'am fost de ajutor. happy

| Andy_9840 a răspuns:

Apple

| XxDragonuLxX explică:

Eu ma gandeam la Nokia c5-03 da nu stiu ce sa zic e cam scump