| Alin_Nicolae_1998 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon Vodafone Smart Ultra 6. Ce parere aveti? Are cineva acest telefon?

1 răspuns:
| Frz_Andy_1995 a răspuns:

Poate o fi bun telefonul, dar iti recomand sa nu ti.l iei. Dupa 2 ani ( cand expira garantia ), sigur ti se va strica ceva la el ( placa, memoria, ecranul etc ). Cel mai bine ti.ai lua un Samsung / Iphone, acestea sunt facute sa reziste mult timp. Nu.ti lua telefoane facute de la cei de telefonie mobila.