| anduta1999 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Vodafone Smart 4 mini, Ce parere aveti despre acest telefon? Va rog ajutati-ma, mi-ar face placere sa raspunda si cei care au au vut sau au acest telefon.Va multumesc.

4 răspunsuri:
| Maran_Denisa_1990 a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa til iei.

| Nadia2002 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_4_mini-6295.php uite aici mai multe detalii! :* Sper că te-am ajutat.

| anduta1999 explică (pentru Nadia2002):

Eu nu vreau detalii, vreau pareri laughing :*

| Nadia2002 a răspuns (pentru anduta1999):

Păi in acele detalii iti poti da seama daca este bun telefonul. adica: ce android are, cat de mare-bun este, cat de multă memorie are, camera de fotografiat daca face poze impecabile etc.