| Anonimu19 a întrebat:

As vrea sa imi pun vreo 4GB ram si un SSD in laptop, dar am garantie la el si nu vreau sa o pierd. Am inteles ca il pot duce la service sa imi puna fara sa pierd garantia. Cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Daca ai SSD-ul si memoria RAM cumparate, ar trebui sa te duca in jur de 50-100 lei manopera la un service autorizat. BTW, daca tot iti desfac laptopul, roaga-i sa il curete si de praf.

5 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Daca ai acces la RAM si HDD doar desfacand un capac de pe partea inferioara a laptop-ului, nu e nevoie de service - o poti face si singur.

| Anonimu19 explică (pentru flixbuster):

Am uitat sa mentionez ca nu are.

| CM7YRE a răspuns:

Depinde de ce service *autorizat iti face asta, cel mai bine afli acolo nu aici happy

| Anonimu19 explică (pentru Думитреску_Джордж_1994):

Si mi l-ar pune pe loc sau trebuie sa astept cateva zile?

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns (pentru Anonimu19):

Depinde de programul de lucru si de cat de ocupati sunt. Parerea mea, cauta un centru, si mergi la ei de dimineata de tot, cand deschid ei.