| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Salut! As vrea sa incep niste cursuri pentru Competente Digitale, insa nu stiu unde ar trebui sa incep, sunt dispus sa platesc oricat pentru aceste cursuri, ce recomandari aveti?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intereseaza-te la Fortele de Munca (somaj): unde- si ce firma /institutie tine asemenea cursuri?
Deseori si la ei trimit someri la primele module din curs.

| eugenl a răspuns:

Ce anume din competente digitale vrei sa inveti?

| Ionut_Axente_1996 explică (pentru eugenl):

Nu conteaza in detaliu, vreau in mare competente digitale, eu doar vreau sa stiu unde as putea participa la aceste cursuri

| Wr3nch a răspuns (pentru Ionut_Axente_1996):

Ii plin YT de tutoriale mai bune ca n cursuri pe bani.

| eugenl a răspuns (pentru Ionut_Axente_1996):

Daca doresti cursuri fizice intereseaza-te la AJOFM, dar daca online sunt diferite platforme ca alion.com, udemy, com, unde poti gasi cursuri gratuite.