| raresandrey a întrebat:

As vrea sa intreb ce este,, euristica shuriken,,?

2 răspunsuri:
| raresandrey explică:

Interesant raspunsul tau, cred ca ar fi trebuit sa dau mai multe detalii, eu am vazut cuvintele acestea cand am dat o scanare flash cu malware- antimalware si eram curios ce-o fi insemnand, oricum, multumesc.

| Dragonisgaby a răspuns:

Sa iti spun sincer nu stiu... Dar daca luam pe bucati.
Euristica =Metodă de studiu și de cercetare bazată pe descoperirea de fapte noi; arta de a duce o dispută cu scopul de a descoperi adevărul.
Si shurukenul este o steluta ninja. Arma cu origini in Japonia. Daca iei tot cuvantul probabil studiu acestei arme... Presupun nu sunt 100% sigur happy Sper ca te-am ajutat.