| meseriasul88 a întrebat:

as vrea sa-mi scimb numele de pe facebook si nu merge mentionez ca l-am mai schimbat inca de doua ori si cand vreau sa-l scimb nu pot imi da sa aleg doar din alea vechi dau funda cine ma ajuta Multumesc

5 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Salut,si eu am incecat asta de nenumarate ori pana la un mioment dat ccand m-am saturat, si am decis sa trimit un ticke catre "faceboook"spunandule despre poblema ce o intampinam, dupa 72 de ore problema s-a terminat si am reusit sa imi schimb userul
te sfatuiesc sa faci la fel
"ticketul"il trimiti acesand contact us

| meseriasul88 explică:

Dar de ce nu apare funda la tine in dreapta la raspunsul tau de ce?

| bogdanutz97 a răspuns:

Intra aici : http://www.facebook.com/editaccount.php si apoi dai in dreptul numelui pe modifica si itialegi numele :D sper ca ti-am fost de folos :D

| meseriasul88 explică (pentru bogdanutz97):

Imi pare rau dar tu nu ai citit intrebarea am spus canu pot sa-mi schimb numele nu unde trebuie sa intru sa-l schimb asta stiu

| minodorika a răspuns:

Nu mai poti...sad