| xBesTLifeX a întrebat:

Salut, as vrea sa schimb placa video de pe un HP Compaq nx6125 pe un Dell Latitude D620, credeti ca ar merge, ar fi compatibila? Astept raspunsuri urgent

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Visezi frumos! Zii ca ai schimbat-o!

| xBesTLifeX explică (pentru K0sti):

Da, am schimbat-o... Nu ma, nu am schimbat-o, asta am si scris, ca vreau sa o schimb, da ce are daca o schimb?

| K0sti a răspuns (pentru xBesTLifeX):

Sa-ti traduc ma! Nu poti sa o schimbi! Daca vrei sa schimbi placi, iti iei desktop, nu laptop!

| KodrutZ a răspuns (pentru K0sti):

Lasa-l breh, ca omul e meserias, nu ne bagam noi in ciorba lui. Daca vrei, poti. Trebuie doar un ciocan, o dalta, si multa vointa!

| K0sti a răspuns (pentru KodrutZ):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HP Compaq e laptop, stiu ca am si eu. la laptop nu ai cum sa schimbi placa video, doar la pc se poate asa ceva. de asta pc-urile vor fi mereu mai bune ca leptopurile, poti schimba cand vrei componentele lui.