| d3utsy a întrebat:

As vrea sa stiu cate puncte fac daca dau un raspuns. Si primesc puncte daca postez o intrebare, daca am dat un raspuns castigator sau daca votez un raspuns? Daca da as vrea sa stiu cate. Si se mai primesc puncte prin alte activitati? Ms anticipat. :d

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru un raspuns primesti 50 puncte, pentru unul castigator 100 puncte, pentru un vot 0, 5 puncte, daca raspunzi primul primesti in plus un bonus de 50 puncte, daca raspunzi al doilea, primesti in plus 40 de puncte, al treilea 30.al patrulea 20 si al cincilea 10 puncte.Pentru intrebari nu se primesc puncte.

2 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Intradevar. pe acest site nu conteaza punctele. aici conteaza doar sa ne ajutam unii pe altii iar punctele le facem...

| somniferu a răspuns:

Daca te uiti la profilul tau si la puncaj o sa iti dai seama, chiar daca sunt de 2 zile
Un raspuns iti aduce vreo 100p si unu castigator la fel
Voturile si ele iti aduc puncte...
DAR chiar nu conteaza punctaju ci conteaza sa ne ajutam uni pe altii deci chiar pe mine nu ma intereseaza ci mai degraba ma simt f bine cand pot sa ajut pe altcineva...bafta la strans punce celor care sau inscris pentru a strange puncte si sa urce in clasamentrolling on the floor