| hannsh a întrebat:

Salut as vrea sa stiu cu ce as putea lipi un buton de cauciuc pe o tastaturaa tot de cauciuc dar sa stea bine lipit si sa il pot si apasaa

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi bine să nu fie nevoie doar de o fixare pe suportul de susținere a tastei, fără să intervi cu lipici!
Dacă nu, folosește Picătura.
Pa, pa.

| hannsh explică (pentru Legiuitoarea):

Mda nu tine l-am lasat la uscat vreo o ora si jumatate cand am atins butonull ssi l-am miscat un pic sa tot dus butonul din locu unde l-am lipit

| cristinel98 a răspuns:

Nu prea poţi lipi butonul de la tastatura mai degrabă iţi iei alta noua. Sper că TE-AM AJUTAT.