| JX2King a întrebat:

SAlut,as vrea sa stiu daca aceste casti ar fi decente pentru cs:go http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/zalman/zm-hps300/,pa na acum am folosit doar hps200 si ceva casti de telefon, si ma descurcam.Deci dupa parerea mea astea ar fi ok, dar v-as vrea si parerea voastra.Sau daca ar fi ceva mai bun in acest buget? Nu ma intereseaza microfonul, doar castile.

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Pagină inexistentă!
Dar ar trebui să fie bune.
Succes.

| Bandit06 a răspuns:

Da, doar ca o sa iti cam transpire urechile xD nu mult dar se simte