| Likeaboss14 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cu ce program pot edita un video stiti sa pun muzica pe fundal sa fac video sa mearga cu incetinitor sau repede sa apara scrisu la video. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un program de facut filmulete din poze cu muzica usor de folosit este slideshow Creator

http://www.programepc.ro/program-de-facut-filmulete-din-poze-cu-muzica/

daca ai nevoie de instructiuni de folosire vezi ca e in josul paginii un link

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Sony vegas

| ithunder a răspuns:

Sony Vegas pro 11 sau pro 12winking

| Likeaboss14 explică:

Mersi