| Marian_Sutu_1995 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cu ce program pot edita un video adica am un video filmat prin padure cu bicicleta si vreau sa-i adaug efecte la inceput un scris frumos pe parcurs sa schimb unghiu camerei sa dau cu incetinitoru ...alb negru stiti chesti din astea si cu muzica pe fundal va rog raspuns multumesc anticipat

1 răspuns:
| danimotenel a răspuns:

Daca ai windows vista sau 7 ia-l pe asta: http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro daca nu cauta si tu pe google Sony vegas pro 10 sau 9 si download, sunt multe tutoriale pe net, ca sa faci alb negru dai acolo de sus la video FX, si e un dala cu alb negru, ca sa dai slowmotion, lungesti partea de video pe care o vrei.