| ionut009 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu un laptop de pana in 3. 000lei din altex flanco media galaxy etc...care sa poata rula perfect jocuri de ex fifa 2013 gta 5 si multe altele dau funda.

Răspuns Câştigător
| SpecialistIT a răspuns:

Uite recomandarea mea: http://www.marketonline.ro/......-linux-gri
Ai un procesor Intel i7, care inseamna maxim de performanta la ora actuala, o placa video GT650, care dpdv al performantei si cat de bine merge in jocuri e peste 730.

Sa te bucuri de laptop si ma bucur ca am putut sa te ajut.

Bafta!

10 răspunsuri:
| alexTPU a răspuns:

Si Eu am Acer Aspire si imi merg toate jocurile noi fa ra pic de lag gta 5 far cry 3 si multe altele si nu trebuie neaparat sa cumperi antivirus poti lua avg varianta gratuita si va merge perfect

| ionut009 explică (pentru alexTPU):

Ce model de aspire?

| alexTPU a răspuns (pentru ionut009):

Http://www.cel.ro/......30m-4gb-l/ acesta e unul foarte bun

| IulianP a răspuns:

Ar fi bine daca ai putea face efortul pana la Asus-ul asta: http://bit.ly/10wfTSo
Are un pret foarte bun pentru configuratia care o are.
Daca nu, si acesta cu procesor i7 quad-core si placa video GT 730M este foarte bun: http://bit.ly/10kMzcm

| alexTPU a răspuns (pentru IulianP):

Are diagonala cam mica si jocurile nu vor merge foarte bine+ca experienta de joc e aceeasi

| AlinnJe a răspuns:

I-a din modelele ACER ASPIRE.
Eu am ACER ASPIRE E1-571G si sunt multumit big grin

| ionut009 explică (pentru AlinnJe):

Da dar pe el merge gta5 fifa 13 etc adica ceva nou nu jocuri gen fifa07 08 si mai este?

| AlinnJe a răspuns (pentru ionut009):

Daca nu bagi virusi in el si il pastrezi perfect,, da!
cumara-ti un antivirus gen kaspersky sau MalwareBytes.

| ionut009 explică (pentru AlinnJe):

Ok mersi

| sPriT3SiCoL4 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EQNLNBBBM/
Eu ti-l recomand pe acesta, daca vrei sa-ti ruleze orice joc la maxim, chiar si gta 5 orice vrei tu :D