| albertodelrio211111 a întrebat:

Salut as vrea sa știu cum sa rezolv problema cu compilatorul pe code blocks.

3 răspunsuri:
| Catabtr23 a răspuns:

Care mai exact e problema?

| albertodelrio211111 explică:

Pai atunci când descarc code blocks imi spune ca n am compilator. Am căutat pe net si am vazut ca trebuie sa instalez o versiune cu mingw setup si apoi sa fac ceva setări pentru compilator...iar mie nu mi merge versiunea aia! Daca ai vreo idee cum pot instala codeblocks cu compilator...sunt deschis

| sltlp a răspuns (pentru albertodelrio211111):

Dezinstaleaza versiunea care o ai acum si instaleaza versiunea asta. Si o sa functioneze. https://sourceforge.net/......e/download