| George_Geo_1996_wOV7 a întrebat:

Salut as vrea si eu o modalitate prin care as putea curata liste de emailuri, eu vreau sa scap de cele inactive, am gasit o modalitate insa la 1 milion de emailuri imi cere 1000 de EUR, as vrea sa stiu daca exista o posibilitate sa fac acest lucru gratis!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles o iota din ce vrei sa faci.
Ce emailuri sa stergi?
Si de ce ma b=rog?

| Catalinjr a răspuns:

Unde ai contul de mail? Daca este la yahoo, setezi sa iti arate 500 de mail/pagina si le stergi.

| anonimg a răspuns:

E-mail-urile dintr-un cont de Yahoo se sterg manual selectându-le pe toate.
Adresele de email se sterg singure dacă timp de 30 de zile nu le accesezi deloc.

| PainTech a răspuns:

Pe GMAIL exista posibilitatea de a aplica filtre automate de stergere. Pe yahoo nu sunt sigur daca exista asa ceva