| BGI a întrebat:

As vrea si eu o parere despre aceasta placa video, si daca merita cumparata:
http://www.cel.ro/......pcie-lp-l/

Si as mai vrea sa stiu daca se potriveste pe aceasta placa de baza: MS-7529

Mentionez ca acum am un GeForce 9600 GSO de 768 mb.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Este un jaf, 64biti vs 256biti cat are placa ta video, nici nu se compara.
iti recomand sa ramai la 9600GSO este mult mai buna.Placi video care sa fie mai bune ca placa ta video, incep de la 300 de lei in sus.

| BGI explică (pentru Zangetsu):

Auch. In cazul asta, mai strang bani, si caut una pe 256 de 1gb, ca de 2gb nu ma pot apropia inca. Mersi.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Trebuie sa se potriveascawinking si este foarte buna