| Paulicass a întrebat:

Salut as vrea si eu sa achizitionez Samsung Galaxy S2 la abonament spuneti-mi si mie la ce companie dintre Orange Vodafone si cosmote este mai ieftin la abonament cat trebuie sa platesc abonamentul pe luna... ce acte mi-ar trebui sa fac abonament mentionez ca numai am alt abonament... in afara de valorea telefonului mai trebuie platit ceva? astept raspuns

1 răspuns:
| pavdany92 a răspuns:

Pai mi se pare ca la cosmote dar e destul de mare abonamentul telefonul la liber e vreo 26 de mil si la cel mai mare abonament de la cosmote mai trebuie sa platesti vre 5-6 mil parca pentru telefon, iar abonamentul nu mai stiu sincer de cat e dar ajunge la vreo 2 mil pe luna
dar atentie daca iti iei s2 sau oricare alt smartphone o sa ai nevoie de mult trafic la internet pentru ca consuma mult, asta daca nu vrei sa iti faci cost, eu as alege mai bine s3 e diferenta de pret mi se pare de 2-3 mil si e mult mai bun, dar asta ramane la decizia ta