| andreeamitoi a întrebat:

As vrea si eu sa imi downloadez un joc pe placul meu. Ma puteti ajuta? Mie imi plac jocurile cu grafica avansata gen The sims 3, Roller Coaster Tycoon 3, Grand Theft Auto. Astept recomandarile voastre!

6 răspunsuri:
| Dove a răspuns:

Iti recomand si Bully e gen Gta.

| CRC98 a răspuns:

GTA San Andreas daca vrei sa joci si online ia-ti SAMP!

| MadiLincik a răspuns:

Eu ti-as recomanda sims 3 seasons...
eu il am e foarte interesant...

| MihaiBotea1819 a răspuns:

Poti sa iti cumperi jocul the sims 3, de pe www.altex.ro foarte ieftin...cauta the sims 3 starter pack si inauntru sunt 3 cd-uri la soar 99, 90 lei.

| Wolf94 a răspuns:

Cred ca tie iti plac jocurile tip Tycoon. pai un joc tycoon ar fi Prison Tycoon sau Sin City 4, dar daca iti plac jocurile tip GTA pot sa iti recomand Just Couse 1 sau 2 daca ai calculator suficent de bun