| OoHoO a întrebat:

As vrea si eu un program de modificat video!
Inafara de acele Windowsu'lui un program preferibil cu efecte speciale!
Ceva de genu cum in acest Video http://www.youtube.com/watch?v=QcPYE71sDug!
Multumesc;) dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Mie personal cel mai mult imi place Sony Vegas Pro. Poti sa faci un video ca acela. Iti recomand inante sa te apuci sa te uiti la niste tutoriale.

| OoHoO explică (pentru AlexUnder):

Imi poti lasa un LINK cu downlandu eu nu-l gasesc numai cu BUY.winking mersi.

3 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Sony Vegas Pro sau Adobe Premiere happy

| TechGuyTpu a răspuns:

Sony vegas e usor de inteles si iese ceva chiar frumos cu el dar daca vrei ceva mai complicat cu mai multe chstii recomand after effects