| CoOoLLa a întrebat:

Salut,aseara pe la ora 04:20 faceam un CD[nero 6] cu muzica...era undeva la 40% facut, si de dimineata matusimea mi-a scos pc-ul din priza ca facea niste zgomote melodiile sunt pe CD dar nu stiu cum sa aflu daca maine de exemplu il bag in masina daca citeste muzica de pe el sau nu mie in 35 minute mi se face un CD doar 20%...
P.S:a daunat oare cu ceva?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

De obicei daca scrierea esueaza inainte de 100% cd-ul nu este citibil. Baga-l in pc si vezi daca e ce trebuie pe el...

1 răspuns:
| Violente a răspuns:

Nici tu nu știi ce vrei să spui acolo.
Pai cum să afli, îl bagi în mașina și vezi dacă citește. laughing