| RangerJ a întrebat:

Astazi am schimbat de catevaori placutele de ram pentru ca pc-ul nu pornea... Intr-un final l-am pornit dar toat jocurile merg cu fps scazut.
Lol- jucam cu 50+ acu merge cu 15-23. Ce naiba am facut?
Inca nu am schimbat iar rami sau sa fi umblat in alte setari.
Ce recomandati?(Fara "Da restart" sau "Foloseste un cleanig tool" pentru ca le-am folosit deja!

HELP!

1 răspuns:
| Sso_Ovidiu_Sso_1978 a răspuns:

Ai despartit putin sloturile pentru ram cand ai umblat la placutele RAM, ori ai bulit putin placutele. Incearca sa probezi cu un nou RAM si vezi daca merge la fel, daca da, ai bulit sloturile. Ar mai fi o metoda sa reinstalezi windowsul.