| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am vrut sa ascult muzica la pc ( am un sistem Logitech z906 ) si cand bag muzica nu se aude.
am umblat la toate setarile sm scos toate mufele si le am bagat la loc. totul e la locul lui. nu stiu ce sa-i mai fac
Sper sa ma ajute cineva
Multumesc mult
Dau funda

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Se pare ca e o problema a boxelor Logitech. Am avut si boxe mici pentru PC, si boxe mari, ambele au reusit sa ma lase in aer cand mi-era mai mare dragul. Cele mici nici acum nu functioneaza, cele mari merg, am incercat sa le dau drumul acum cateva zile, dupa saptamini in care au stat stiind ca nu merg, si au pornit.
Nu ai altceva de facut decat sa le duci la un service de electronice.