| Gabit_Gabitu_1999 a întrebat:

Astazi in timp ce ma uitam la un video pe Youtube am ramas fara baterie la telefon. Cand am vrut sa-l pun la incarcat mi-a aratat logo-ul telefonului si a ramas asa. Este deja o jumatate de ora si nu stiu ce sa fac...tin sa mentionez ca este un Samsung galaxy a5(6) si are sticla pe spate.

1 răspuns:
| stanly7 a răspuns:

Apasă în același timp tasta de pornire-oprire-blocare ecran și cea de scădere volum și dispozitivul se restartează.
Daca asta nu rezolva problema incearca hard reset:
https://youtu.be/RMZ7baty52g?t=76