| mngzx a întrebat:

Atunci cand ma joc online un joc(gta5 sau Fortnite,etc), dupa vreo 60min de joc, am fps drops(fps-urile ajung la 30-40). Poate sa fie din cauza firului de net tocit? Multumesc

4 răspunsuri:
| LuluOneMillion a răspuns:

Se incalzeste calculatorul si de aia, nu e de la fir ca altfel nu mai mergea deloc.

| RAY a răspuns:

Instaleaza msi after burn si vezi cate grade ai https://www.guru3d.com/files-details/msi-afterburner-beta-download.html

| mgtow a răspuns:

Da, inlocuiestel si vezi dar ai grija de unitate sa nu se incinga

| Celcestietot a răspuns:

Poate sunt lag spikes, cine știe, și mie mi se întâmplă tot că ție.