| iulianbalan a întrebat:

Salut auziti vreau sa imi iau un Allview a4all se merita?

5 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Da se merita il am de cand a aparut. la in ceput erau 3 minusuri memorie reparata cu un card. android reparat cu un uptate si camera cu sistemul de editare. am renunsat la un Samsung chat 322 pentru el. da am descarcat pe card 16 jocuri printre care si temple run si gta

| iuli000 a răspuns:

Poti instala chiar si un scaner de retina.

| The3w0que3n a răspuns:

Da. Am avut si eu unul, dar l-am scapat pe scari si s-a spart, si nu ii mai pot face nimic. Daca tie iti place, ia-l!

| iulianbalan explică (pentru The3w0que3n):

Auzi dar la jocuri cum se descurca, sincer eu il vreau pentru net si pentru jocuri deci pot juca temple run? sau alte jocuri de genu asta?

| CristianBogdan a răspuns:

Salut.
Se merita la banii astia.
Il poti lua de aici la pret mic: http://iup.ro/s/4421
Deasemenea poti vedea niste review-uri