| Rrn_Raul_1996 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am loat masina de spalat Whirlpool,si cand i-am dat drumul am apasat pe butonul "fara stoarcere" si acum de fiecare data nu imi mai stoarce hainele, ce sa fac....adica pe care buton sa apas?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De regulă pe același pe care se dezactivează stoarcerea.Acuma depinde și de ce model e mașina ta de spălat.Succes

| Rrn_Raul_1996 explică (pentru DeyCj):

Pai nu, ca daca ii dau drumul nu imi mai scoate apa din masina......si trebuie sa o scot cu mopul laughing)