| swty89 a întrebat:

Salut aveti incredere in retelele de socializare facebook etc?

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Este cu dus si intors facebook-ul.De ce? Pentru ca au recunoscut si proprietarii companiei ca toate mesajele sunt citite pentru siguranta si protectie.Adica sa nu fie mesaje codificate cu atentate teroriste.Deci cineva citeste tot ce scrii tu acolo. Oricum pe mine nu ma deranjeaza ca este strict interzis ca mesajele sa fie facute publice deci este ok.winking

| AtateaConditii a răspuns:

E doar un site, nu am incredere in oamenii cu care vorbesc pe acest site( ma refer la straini bineinteles). Dar am auzit undeva ca facebookul iti tine toate informatiile chiar si cele sterse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu? Adica nu s-a intamplat nimic neplacut pana acum. Imi place sa cred ca nici nu se va intampla.

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Eu una am incredere in Facebook happy Dar folosesc mai mult Wattpad, care nu e neaparat petru socializat.
In Facebook am deplina incredere.