| Mih78585667 a întrebat:

Aveți vreo idee cu ce companii de curierat lucrează Altex?

Răspuns Câştigător
| asperger3 a răspuns:

Salut. In august lucrau cu Nemo iar in decembrie cu Urgent Cargus.
In august am luat laptop si in decembrie telefon de pe site

3 răspunsuri:
| Vlad9091 a răspuns:

Ei lucreaza cu cargus sau nemo. (cele mai de rahat firme de curierat)

| iAMVi a răspuns (pentru Vlad9091):

Întrebarea e, sunt firme de curierat care nu sunt jeguri?
Mie mi-a lăsat o părere bună și Nemo și Urgent, când am luat de la Altex, măcar ăștia, față de Fan Courier nu-ți iau 18 lei in plus deși comanda de la eMag e peste 200 lei, pentru localități îndepărtate, atât de îndepărtat sunt că stau la 22km de București, dacă stăteam în Vaslui, dădeam 50 lei?

| Illuminati2016 a răspuns (pentru iAMVi):

Odata am returnat un televizor la eMAG si a venit urgent cargushappy in afara faptului ca credea ca Tv-ul trebuie dus in service nu am avut probleme cu ei(i-am spus ca trebuie returnat si mi-a zis:foarte bine ca cei de la depanero sunt niste gunoaie) laughing)