| Paranoia13 a întrebat:

Azi am bagat in placa de baza 1GB RAM dar cand dau click dreapta pe My computer si accesez proprietati imi scrie 512, ce pot face ca sa-mi citeasca 1GB?

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Daca ai pus 2 de 512 verifica-le, s-ar putea ca unul dintre ele sa nu-l fi pus corect.

| catalynx a răspuns:

In primul rand vezi din bios cat iti arata de acolo. Posibil sa pape placa video daca e onboard.

| RunnerX a răspuns:

Nu o vede adica ori nu ai pus bine in slot ori nu este compatibila