| Constanti12 a întrebat:

Salut, azi am mi-a scapat din greseala apa in partea pe unde iese aerul laptopului si, l-am scuturat sa scot apa din el iar cand am incercat sa-l deschid beculetul se aprindea dar ventilatorul nu pornea, l-am lasat. Dupa cateva minute ventilatorul a inceput sa porneasca si scoate aer rece, in rest nimic, daca tin apasat pe butonul de power ventilatorul se opreste, dar dupa ce ii dau drumul porneste iar.
Mai e vreo sansa sa-si revina?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Normal e sa nu il folosesti pana nu e deschis in service si sa elimine toate urmele de umezeala. Tu faci cum crezi.

| AlexSalling a răspuns:

La-i mancat. Du-l la un service, asa poti afla exact daca da sau nu.