| Pairoc12 a întrebat:

Salut,azi mi-am cumparat un laptop Lenovo si cand vreau sa bag windwosu imi da o eroare, imi apare ecranu albastru si scrie ceva in engleza si mai jos ceva genu Stop* 000000000*000

De aces laptop este vorba: http://www.flanco.ro/laptop-lenovo-g50-30-intel-celeron- dual-core-memorie-4gb-hdd-1tb-Intel-hd-graphics-free-dos .html

imi puteti spune de ce imi da eroare? sau sa il duc la garantie?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Din nestiinta! Ce sa-ti faca aia la garantie?

| Pairoc12 explică (pentru K0sti):

Am rezolvat, am fost cu el la magazinu de unde l-am cumparat, au spus ca-i model nou si trebuie facute niste setari in bios

| K0sti a răspuns (pentru Pairoc12):

Pai vezi...cand eu spun sa cititi ca e netul plin de informatie...