| Bit74 a întrebat:

azi mi-am instalat din nou windowsu pentru ca l-am stricat si dupa 2 -3 ore de la instalare nu mai merge netu. Cand intru pe google imi apare un dinozaur si zine Nu se poate realiza conexiunea la internet ps cand l-am instalat a mers dupa 2 ore nu a mai mers ceva sfaturi?

1 răspuns:
| Nelutzu01 a răspuns:

Salut!
Ai instalat driver-ul corect de la placa de retea dupa ce ai instalat windows-ul? Apoi ai instalat antivirusul? Eu, dupa ce instalez windows-ul, fac urmatoarele:instalez driverele:placa de baza, chipset, video, sunet internet iar dupa aceea instalez antivirusul.Este posibil sa fi luat iarasi virus.Iti recomand Avg 2014 free.Eu il folosesc de 3 ani si nu am avut nici cea mai mica problema cu el.